Nabídka ubytování

Přibližně sto metrů před hlavní budovou Environmentálního centra stojí budova druhá. Zde byla provedena stavební úprava starší nemovitosti včetně přístavby a vznikl tak ubytovací prostor s kapacitou 12 lůžek s možností přistýlek. Kromě prostor pro ubytování je v zadní části budovy připraven prostor dílny pro praktické činnosti. Využívat lze 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a 1 větší pokoj pro max. 6 osob, všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením. Dva pokoje se nacházejí v patře, v přízemí je jeden dvoulůžkový pokoj a velký šestilůžkový. Největší pokoj v přízemí je bezbariérový, včetně bezbariérového sociálního zařízení, navíc je v koupelně umístěn alarm. V přízemí domu je rovněž společná kuchyně, vybavená sporákem, lednicí, základním nádobím, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Pokud nevydržíte bez připojení, můžete využít bezplatné připojení k WIFI. Raději doporučujeme využít velkou společnou zahradu k příjemné relaxaci na čerstvém povětří. Parkování je možné před domem na uzavřeném pozemku, kapacita je pro 4 automobily.

Ubytování je ideální pro spřátelené skupiny, nebo větší rodiny. Pronajmout si lze i samostatné pokoje. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel. č. 601 563 555 nebo na e-mailu: info@aktivitypro.eu.

Zdejší příroda nabízí nerušený odpočinek v krásné přírodě severního Plzeňska. Zajímavé je jistě i skutečnost, že se obec Krsy nachází v tzv. MANĚTÍNSKÉ OBLASTI TMAVÉ OBLOHY, což znamená bez světelného znečištění. Celý region se přes masivní nárůst umělého osvětlení v celé Evropě ještě stále vyznačuje zachovalým nočním prostředím a hvězdnou oblohou. Některá odlehlejší místa patří v tomto ohledu k nejlepším lokalitám v ČR a jsou srovnatelná s pohraničními horami a národními parky. Nabízí se Vám tak nejenom příjemný odpočinek během dne, ale i ojedinělá možnost pozorování noční oblohy, kde lze spatřit záplavu hvězd, některé z jasných planet, nebo sledovat padající meteory.

Okolí obce Krsy nabízí mnoho krásných míst pro pěší turistiku i výlety na kolech. Zajímavým cílem pěších procházek je například malé skalnaté jezírko a oblast rašeliniště nacházející se kousek od silnice Plzeň – Karlovy Vary, dále pak obec Polínka, Polínský vrch, obec Úterý, oblast Úterského potoka a další. V okolí do 20 Km můžete rovněž navštívit například obec Bezdružice (vesnice roku 2016), Konstantinovy Lázně, hrad Gutštejn, klášter Teplá, Nečtiny a mnoho dalších zajímavých míst.